30 Mayıs 2013 Perşembe

I-DEDE, I-DEDE

Bu yazıyı okurken hem gülümseyip hem hüzünlendim. Gelecekteki hallerimizi yansıtan hatta çoğumuzun bugünkü halini yansıtan bir yazı olmuş. Tamamen olmasa da yavaş yavaş bu konuma geliyoruz ve iletişimimiz çoğunlukla teknolojiye bağlı. Fazla söze gerek yok zaten, öyle güzel anlatmış ki Erkan Sarıyıldız, paylaşmadan geçemedim.  

Erkan Sarıyıldız çok başarılı bir doktor,araştırmacı, yazar, eğitimci ve deyim yerindeyse yaşam koçu. Çok güzel bir sitesi ve paylaşımları, ayrıca 4 tane kitabı var. Simurg’un Gözyaşları, Kendime Doğuşumun Güncesi, Geçit ve Kırkıncı Tohum.

Kitaplarının biri henüz çok yeni. "Kırkıncı Tohum" ile 4. kitaba da imza atmış bulunuyor. 

 Sitesini incelemek isterseniz Erkan Sarıyıldız'la....Sabah kalkıyorum, İphone’un alarmı beni uyandırıyor. Yatağımızın yanında gece e-kitabımı okurken açık unuttuğum İpad'imin sırtıma batması ile irkiliyorum. Whatsap'dan içeride yatan kızıma “Uyan artık okul için hazırlanman lazım” mesajı gönderiyorum.

29 Mayıs 2013 Çarşamba

3D Sokak Sanatı

Süper bir şey bu. Adamlar üşenmemiş kalkmış böyle bir sanat inşaa etmişler. Yalnız boyamışlar demiyorum dikkatinizi çekerim, resmen inşa etmişler yani.

İngiliz sanatçılar Joe Hill ve Max Lowry tarafından yapılmış bu muhteşem eserler. Bize de ayakta alkışlamak düşer değil mi :)
24 Mayıs 2013 Cuma

Sizin Renginiz Hangisi?

Düğün organizasyonları son dönemde çok gündemde bildiğiniz gibi. Eskisi gibi bir salonla anlaşıp her şeyi oraya bırakmadan kendi hayalinizi gerçekleştirebilmeniz gayet mümkün :)

Düğün organizatörleri sizin belirlediğiniz bir tema ve renk üzerinden bütün düğün mekanını hayallerinizin de üzerine taşıyabiliyor..

Eskinin tek düze renklerinin yerini şimdi canlı canlı pembeler, morlar, kırmızılar, maviler almış durumda. İlk önce bu renklenmeler gelin çiçeğiyle başladı. Sonra sırasıyla gelin ayakkabısı, masa çiçekleri hatta pasta rengine kadar aynı renk kombinler gelişti. Çok da güzel oldu. 

Yeni evleneceklere fikir olması açısından biraz araştırma yaptım. Bakın bakalım sizin renginiz hangisi ? :))


23 Mayıs 2013 Perşembe

Balkon Dekorasyon Fikirleri

Balkonlar hepimizin sevdiği, özellikle bahar ve yaz aylarında çoğunlukla kullandığımız ve zaman geçirmekten mutlu olduğumuz mekanlarımız. Balkonlarımızın dekorasyonu da güzel olmalı ki geçirdiğimiz anlar tamamen keyfe dönsün :)

Öyle güzel dekorasyon fikirleri var ki balkonlar için, ben hepsine bayıldım yine. Kocaman balkonlar için de mini mini balkonlar için de farklı dekorasyonlar bulabilirsiniz. Tabi rengarenk cıvıl cıvıl çiçeklerle renklendirildi mi al sana huzurun taa kendisi :)

İsterseniz sade bir mobilyayla, isterseniz şık bir masa takımıyla, isterseniz rengarenk minderlerle ya da koltuk salıncaklarla yapılan dekorasyonlar için hadi buyrun görsel şölene :)
18 Mayıs 2013 Cumartesi

Oblivion"Askeri bir yönetim, biri Jack adında deneyimli bir askeri , insanoğlunun bir zamanlar "Dünya" diye adlandırdığı terk edilmiş bir gezegene keşif için yollar. İnsanlığın büyük yok oluştan önce nasıl koşullarda yaşadığını araştırmakla dahası yaşayan her hangi bir canlı olup olmadığını bulmakla görevlidir. 

15 Mayıs 2013 Çarşamba

Ben Seni Bu Yağmurla Sevdim...


Yağmur ıslak ıslak vururken yollara,
ben yine hüzünlü, ben yine sende...
Yağmur mu hüznü depreştiren ?
Yoksa damlalar mı çarptıkça tek tek,
 yüreğe derin kuyular açan?

Biliyor musun ben seni bu yağmurla sevdim...
Sırılsıklam oldu yüreğim sevgi damlalarınla.
Ve yine bu yağmurdu beni sana bağlayan,
ıslanmış kalbime şemsiye gibi açılan ruhunla..

Bu yağmurlar getirdi dalgalanan fırtınaları,
damlalar  buz gibi çaptı yüzüme engelleri..
Ben seni bu yağmurla sevdim..

Damladıkça çoğaldı hasretim,
çoğaldıkça yağdı yağmur.
Ben seni bu yağmurla sevdim...

Ağaçlar döktü yapraklarını, tek tek eksildi hazan.
Bulutlar sardı gökyüzünü, göz kırptı damlalar bir bir. 
Ben seni bu yağmurla sevdim..

Çoğaldıkça arttı hasretim,
arttıkça yağdı yağmur...
Ben seni bu yağmurla sevdim....

*Kahve Tadında*
13 Mayıs 2013 Pazartesi

Küçük Hediyem :)

  Küçük kelimesi biraz küçük kalır sanırım bu şirin şeyin yanında :) Anneler günü dolayısı ile sevgili eşim bana  hediye almış. Henüz anne değilim ama geleceğin annesi olarak düşünmüş ve bana bu şirin minnoşu almış :) Çok şeker ama birazcık kocaman :) Kendisiyle pek bi kaynaştık 2 gündür, birazcık iri cüsseli olması sebebiyle zor taşıyorum ama şimdilik onunla sarmaş dolaş gezmekten pek bi memnunum :)


11 Mayıs 2013 Cumartesi

Baba Oğul Kombinleri

Anne kız kombininden sonra gelelim baba-oğul kombinine.. Kız çocukları kadar çok çeşit olmasa da baba ile erkek çocuk içinde benzer kıyafet tasarımları mevcut ve hepsi çok güzeller :) 10 Mayıs 2013 Cuma

Anne Kız Kombinleri

  Ben bayılıyorum bu görüntüye. Genelde şimdi eşimle aynı giyinmeye çalışıyoruz, eş olduğumuz her açıdan belli oluyor yani :) İlerde bi bebeğim olursa onunla da bu şekilde aynı giyinmeyi çok isterim. Haksız mıyım çok tatlı değiller mi ama ? :)

8 Mayıs 2013 Çarşamba

Bazen Tek Bir Cümle Yeter...


Çocukluğun kendini saf bir biçimde  akışa bırakması ne güzeldi.
Yiten bu işte!

(Nilgün Marmara)Çilek Soslu Kup


Bilindiği üzere tam çilek mevsimi ve hazır çilekle bu kadar iç içeyken hafif ve enfes bir çilekli kup yapayım dedim. Yapımı çok basit;

6 Mayıs 2013 Pazartesi

Mim ve Kararlarım...

Mimlerle pek bi iç içeyiz bu ara, Allah bozmasın :) Mimleri okumayı da cevaplamayı da çok seviyorum, bunu pek değerli ve çok sevdiğim blogdaşım Deeptone (SADE VE DERİN) farketmiş olmalı ki bu ara pek bi mimleşiyoruz :) Mimleşmekte ne demekse artık, garip bir kelime oldu sanki ama öyle işte. Neyse çok uzatmadan soruma ve cevaba geçiyorum...


? Bir çok tipte insan vardır. Dünyada çeşit çeşit insan var. Benim bu yazımda değinmek istediklerim ise yalnızca iki çeşit. Birincisi hissettiklerini o anda uygulayanlar. İkincisi o anda ne hissederse hissetsin bir şey yapacağı anda hep yapacağı şeyi sorgulama gereği duyar, başkalarının ne diyeceğini düşünür. Öylesine günlük bir karar ya da hayatınızı değiştirecek bir karar alacaksınız. Ne düşünürsünüz önce? Ya da düşünür müsünüz? Kararı neye göre verirsiniz? O anki duygularınıza göre mi yoksa sonrasını çok fazla düşünür müsünüz?

  Şöyle ki yapı olarak ben duygularını çok çabuk belli eden bir insanım. Genel olarak evet hislerime göre yaşarım. Anlık kararlarda hislerim daha önceliklidir. Ama bu karar eğer hayatımı etkileyecek bir kararsa anlık hislerle değilde biraz daha mantıksal düşünmeye plan yapmaya çalışırım. Başak burcuyum, burcumun en çok bu yönünü çekmişim kendime sanırım. Eğer kafamda planladığım şekilde gitmezse birşeyler hemen dağılırım, hayallerim suya düşer. Bu yönümü sevmem pek ama sanırım panik atak var bende bu konuda. 

Bazen de önceden içime doğar birşeyler, sezgilerime de güvenirim. Çok olmuştur dile getirip kesin böyle olacak dediğim şeyler kesin öyle olmuştur :)

Aslında iki zıt kavram bu, duygu ve mantık. İkisini bir arada kullanabilmek mümkün, bende yerine göre bunu yapıyorum sanırsam :) Terazi misali, ne çok duygu ne çok mantık,ikisi bir arada...

Sevgiler sana Deep...

Bende bu yazıyı okuyan herkesi mimledim, kaçmak yok :)

Hıdırellez Baharı


Böyle günlerde insanın içi bi huzur bi neşe doluyo nedense :)
Sanırım dilekler 5 Mayıs gecesi dilenip ve kağıda yazılıp gül ağacının dibine gömülüyormuş ama ben unuttum. Bugün yapsam da kabul olurmu acaba?
Olsun ben yine de bugün dileğimi yazıp şansımı deneyeceğim, yine de kaçırmamak lazım :)
Hepimizin kalbi neşeyle mutlulukla huzurla dolsun,
bütün dilekleriniz kabul olsun inşaaalllaaahhh :)))

3 Mayıs 2013 Cuma

Çıplak Ayaklıydı Gece 12 Eylül darbesine direnen insanların gerçek yaşamlarından çarpıcı öyküler. Hepsi genç, hepsinin ideali korkmadan özgürce dile getirebilmek herşeyi... Kitap bi mektupla başlıyor, 12 Eylül döneminin kayıplarından bi dost mektubu.. Dili akıcı ve yalın, her öykü kendi içinde bi olay içeriyor. Korkular, düşünceler, çelişkiler ve kaçış... 

2 Mayıs 2013 Perşembe

Mimlere Doyamayayım :)

Yeni blog arkadaşlarımdan sevgili pehito mimlemiş bu defa beni, çokta iyi etmiş :) Kendisinin duyarlı yazılarını okurken insan hayranlık duymadan geçemiyor. Yazılarını okumakta ayrıyeten çok zevkli. Kendisine teşekkürlerimi iletiyor ve elimden geldiğince sorularını cevaplamaya başlıyorum :)

1. Eğer düğünün olsaydı, nasıl olacak olurdu?

Aslında kır düğünü istiyordum, beyaz temalı her yerde papatyalar olan bembeyaz masalarla sıralı bir yeşil alanda,elimde papatyalardan bir buket... Ama maalesef hava şartlarından dolayı olamadı :S Olsun önemli olan mutlu olabilmek, her şartta.

2. Yolda giderken sevdiğin idole rastlasaydın ne olurdu?
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Görüntüleme Sayısı

Etiketler

1 hafta (1) 1 hafta filmi (1) 1 nisan şakası (1) 29 haftalık gebelik (1) 29.haftada neler oluyor (1) 30 ağustos (1) 32 haftalık gebelik (1) 3d boyama (1) 3d kaldırım boyama (1) 3d kaldırım sanatı (1) 3d sokak sanatı (1) 47 ronin (1) 8 aylık hamilelik (1) 8.ay (1) a beautiful mind (1) aamir khan (1) abd filmleri (3) acı biber (1) açlık oyunları (3) açlık oyunları serisi (3) adam fawer (1) agzınla kuş tutmak (1) ağaç ev (1) ahmet kural (1) ahmet ümit (2) ahşap ev (2) aile hekimi (1) akasya (1) akasya ağacı (1) akıl oyunları (1) aksiyon filmi (5) aksiyonlu rüyalar (2) aktekke camii (1) alaycı kus (1) alaycı kuş (1) alaycı kuş yorum (1) alaycı kuş yorumları (1) alo (1) amasya (1) amasya evleri (1) amasya kalesi (1) amasya köprüsü (1) amasya saat kulesi (1) amasya tarihi (1) anladım (1) anladım şiiri (1) anlamlı isimler (1) anne çocuk aynı kıyafet (1) anne çocuk kıyafetleri (1) anne karnında bebek (1) anne kız aynı kıyafet (1) anne kız ayni kıyafet (1) anne kız kıyafetleri (1) anne kız kombin kıyafet (1) anne kız kombinleri (1) anne kus (1) anne olmak (3) anneliğe adım adım (3) anneliğe adım adım vol.3 (1) anneyim ben (2) anneysen eger (1) apocalypto (1) apocalypto filmi (1) apokalipto (1) apokalipto yorum (1) araba arkası yazısı (2) araba hırsızı (1) araf (1) argan (1) argan yağı (1) artistlik yapmak (1) asansör (1) aşık shakespeare (1) aşk (5) aşk filmi (2) aşk kırmızı (1) aşk kırmızı filmi (1) aşk tüneli (1) aşka dair (9) atatürk evi (1) atatürk müzesi (1) atatürk ormanı (1) atatürk parkı (1) ateş pahası (1) ateşi yakalamak (1) ay (1) ay fotoğrafları (1) ay resimleri (1) ayder yaylası (1) ayıcık (1) aynalı mağara (1) ayraç (1) ayyar hamza (1) ayyar hamza oyunu (1) azim (1) baaddin (1) baaddin marley (1) baattin (1) baattin karikatür (1) baattin marley (1) baattin sözleri (1) baba çocuk aynı kıyafet (1) baba kuş (1) baba oğul aynı kıyafet (1) baba oğul kıyafetleri (1) baba oğul kombini (1) bahar (1) bahar çiçekleri (3) bahçe dekorasyon (2) bahçe dekorasyon fikirleri (2) bahçe dizayn (1) bahçe düzenleme (1) bahçemde yeşeren umutlar (1) bahçemde yeşeren umutlar debbie macomber (1) bali (1) balkon dekorasyon (1) balkon dekorasyon fikirleri (1) balkon dekorasyon örnekleri (1) balkon dekorasyonu (1) balkon mobilyaları (1) balonlu ev (1) banner (1) başında kavak yelleri esmek (1) başkalarının hayatı (1) bazen (1) bebeğim (1) bebek (1) bebek hazırlıkları (1) bebek kıyafeti (2) bebek odası (1) bembeyaz (1) ben seni bu yağmurla sevdim (1) berlin duvarı (1) beyşehir (1) biber gazı (1) bilim kurgu (1) bilinçaltı rüyaları (1) bin bir gece masalları (1) binbir gece (1) binbir gece masalları (2) bir elmanın yarısı (1) bir ses böler geceyi (1) bir yumak mutluluk (1) bir yumak mutluluk debbie macomber (1) biri beni götürsün ve burada bıraksın (2) bitter çikolata (1) blog (3) blog görüntülenme sayısı (1) blogcan pabucu yarım çık dışarıya oynayalım (1) blogum 1 yaşında (1) blogum yenilendi (1) bonbonelle (1) börek (1) brandon lee (1) brandon lee ölümü (1) bu deyimler nereden geldi (1) bugün benim doğum günüm (1) bursa (2) bursa atatürk ormanı (1) bursa hanları (1) bursa inciri (1) buz (1) büyük aşk (1) büyük ayıcık (1) büyük mekanik adam (1) büyük mekanik adam büyük aşk (1) can yücel anladım (1) canakkale (1) canan tan (1) capraz ates (1) ceviz ağacı (1) ceviz ağacının altında oturmak (1) chichen itza piramidi (1) christmas gift (1) cilt bakımı (3) cok seversin bazen (1) cristmas (1) cumalıkızık (2) çakıl çikolata (1) çakıl taşı çikolata (1) çanakkale (1) çanakkale savaşı (1) çanakkale şehitler abidesi (1) çapraz ateş (1) çarpı işi (1) çınar ağacı (1) çıplak ayaklıydı gece (1) çiçek (3) çiçek arabası (1) çiçek çeşitleri (1) çiçekler (5) çiğ köfte (1) çikolata (1) çilek soslu kup (1) çilekli kup (1) çilekli muhallebi (1) çilekli tatlı (1) çin seddi (1) çizgi roman (1) çizim (1) çizimlerim (1) çocuk olmak (1) çocuk oyunları (1) çocukken oynadığımız oyunlar (1) çocuklar (1) çocukların ilginç soruları (1) debbie macomber (2) dedektif (1) dedektif filmi (1) dedektiflik filmleri (1) deep tone (1) deeptone (1) deeptone kitap (1) dekorasyon (2) dekorasyon fikirleri (5) dengesiz iş arkadaşı (1) deniz (3) deniz yıldızı (1) devlet tiyatrosu (1) deyim (1) deyimler (1) deyimlerin oluşma hikayesi (1) dıy (1) dingonun ahırı (1) diyet (7) diyet günlüğüm (5) diyet listem (5) diyet listesi (4) diyet yapıyorum (5) diyetimin 12. günü (1) diyetimin 15. günü (1) diyetimin 2. günü (1) diyetimin 3. günü (1) doğadan (1) doğal peeling (2) doğu almanya (1) doğum destekçisi (1) doğum günü (1) doğum izni (1) doğum koçu (1) doktor şikayet (1) doktora küsmek (1) dolap çevirmek (1) dolmuş (2) dolmuş maceraları (1) dolunay (1) don (1) donmuş gül (1) dostluk (2) doula (1) dram filmi (2) duygu mimi (1) duygular (1) duygulara yolculuk (3) duygusal film (1) duygusallık (1) dügün dernek (1) düğün (1) düğün dekorasyon örnekleri (1) düğün dekorasyonu (1) düğün dernek (1) düğün dernek film (1) düğün organizasyon (1) düğün organizasyon fikirleri (1) düğün organizasyonu (1) düğün renkleri (1) düğün temaları (1) dünyanın 7 harikası (1) dünyanın 7 yeni harikası (1) e-gurme (5) e-gurme.com (5) ekşi sözlük (1) ekşi sözlük kahve tadında (1) el yapımı hediyeler (1) el yapımı yılbaşı süsleri (1) elif şafak mahrem (1) elif şafak siyah süt (1) elmalı kurabiye (1) elmalı kurabiye tarifi (1) elmalı pasta (1) elmalı şeker (1) elmalı turta (1) elmalı turta tarifi (1) en iyi yabancı film (1) en son yürekler ölür (1) Erkan Sarıyıldız (1) eski hamam (1) eşref saati (1) etamin (2) etamin pano (1) eti gurme (1) eti karam (1) eti karam bitter çikolata (1) eti karam gurme (1) eti süt burger (1) ev modelleri (1) evde kahve yapımı (1) evde peeling (1) eylül (1) fana (1) fanaa (1) fanaa değerlendirme (1) fanaa yorum (1) fanatik (1) fantastik filmler (1) farkında olmk (1) farkındalık (1) feribot (1) fındık (1) film (2) film gibi rüya (1) film yorumu (1) filmler (21) frankenstien (1) frankenstien ölümsüzlerin savaşı (1) frankeştayn (1) gajini (1) garip evler (1) garip şekilli evler (1) gebelikte 8.ay (1) gelibolu (1) gerçeklerim (1) gerilim filmi (1) geviş getirme (1) gezi rehberi (26) ghajini (1) ghajini değerlendirme (1) ghajini yorum (1) gif (2) gina carano (1) glikoz (1) göbek ad (1) gurme kahve (2) gül (1) gül suyu (1) gülümse (1) güncel (14) güneş (2) güneş alerjisi (1) güneş gözlüğü (1) günlük tutmak (1) hamilelik (2) hamilelik günlüğü (3) hamilelikte kullanılabilecek güneş kremi (1) hamileyim (1) hande altaylı kahperengi (1) handmade cristmas gift (1) hasta hakları (1) hasta oldum (1) hayal (2) hayal kurmak (1) hayal mimi (1) hayalim (1) hayaller (3) hayallerin küçümsenmesi (1) hayat bir oyunsa (1) hayat felsefesi (1) hayatı hissetmek (1) hayattaki en güzel duygu (1) hayattaki ilk anılarım (1) hayvanlar alemi (1) hediye (1) hediye ayıcık (1) hediye fotoğraf makinası (1) hediye günlük (1) hergün (1) hıdırellez (1) hikaye (3) hindistan (1) hobi (1) horoz saldırısı (1) hoşgörü (1) house (1) huzur (1) huzur bulduğum mim (1) hükümet kadın (1) hükümet kadın 2 (1) hükümet kadın2 (1) hükümet kadını (1) hükümet kadını 2 (1) hüzün maskesi (1) hüzün şiiri (1) ic dökme yazisi (1) igne isi (1) ihsan oktay anar (1) ilginç evler (1) inci (1) incir (1) insan hergün (1) insan olmak (1) interesting houses (1) ipek çiçeği (1) ipek han (1) ipekhan (1) isim analizi (1) isim bulma (1) isim enerjisi (1) isim soyisim uyumu (1) isimlerin enerjesi (1) işleme (1) italya (1) iyiki doğdum (1) izmir (4) izmir asansör (1) izmir deniz (2) İzmir Kordon Boyu (1) izmir kuşadası (1) izmir şirince (1) japon efsanesi (1) johnny deep (1) kabak tadı vermek (1) kadınlar günü (1) kafa tokuşturmak (1) kahperengi (1) kahraman tazeoğlu (1) kahraman tazeoğlu şiirleri (1) kahve (6) kahve ağacı (1) kahve çeşitleri (2) kahve fincanı (1) kahve kokusu (1) kahve maskesi (1) kahve peelingi (1) kahve satış sitesi (1) kahve tadında (5) kahve tadında blog (1) kahveni kişiselleştir (1) kahveni yarat (1) kaldırım boyama (1) kaliteli kahve (1) kalp (1) kalpli hediye (1) kalpli kahve fincanı (1) kalpli kart (1) kanatlarım var ruhumda (1) kapı (1) kapı resimleri (1) kar (3) kar manzaraları (3) kar manzaralari (1) kara kalem (1) karadeniz (3) karadeniz gezisi (3) karakalem (1) karakalem çalışmaları (1) karakalem çizim (1) karalama (1) karaman (1) karamanın tarihçesi (1) karamanın tarihi (1) karanfil (1) karaoke (1) kararlar (1) karavan hayali (1) karga (1) karga film (1) karga filmi (1) karikatür (2) karmaşık rüyalar (1) karşıyaka (2) kart (1) kaska yok muska var (1) kaya maya (1) kedi (1) kedi tırnağı (1) kemer (1) kenan imirzalıoğlu (1) khaled hosseini (1) kırağı (1) kış (2) kış pikniği (1) kız bebek (1) kız bebek ismi (1) kızım geliyor (1) kibar şoför (1) kilolara elveda (1) kitap (1) Kitap aşkına (1) kitap ayracı (1) kitap ayracı yapımı (1) kitap dekorasyonları (1) kitap dolap (1) kitap oturma grubu (1) kitap saksı (1) kitap sehpa (1) kitap tutkunlarına harika dekorasyon fikirleri (1) kitap yatak (1) kitaplar (21) kitaplık (1) kombin (2) komedi filmi (2) komedi filmleri (2) komik karikatürler (1) konya (3) konya mevlana (1) kordon (1) kordon boyu (1) korku filmi (1) koyboy filmi (1) koyun (2) köpek gezdirmek (1) köy evi (1) kuantum isim analizi (1) kucuk mutluluklar pastanesi (1) kullanmadığın eşyaları ver (1) kurabiyeler (1) kurtarıcı isa heykeli (1) kuş adası (1) kuş yuvası (1) kuşadası (1) kuşlar (1) kuşların dansı (1) kuzen (1) kuzu (1) küçük mucizeler dükkanı (2) küçük mucizeler dükkanı serisi (2) küçük mutluluklar pastanesi (1) la roche posay (1) la roche posay effaclar (1) lale (1) laleler (1) larende (1) laz uşağu (1) machu picchu (1) maden faciası (1) mağara (1) mahrem (1) makale (1) martı yayınları (1) martılar (2) martılar ve deniz (2) mary ellen taylor (1) masal (1) maske (1) maskeli süvari (1) maskeli süvari jonny deep (1) maskeli süvari yorum (1) meçhul asker (1) mekanik adam (1) menekşe (1) meram (1) meram bağları (1) meram köprüsü (1) merhaba anlamı (1) merhamet (1) merhamet dizisi (1) mevlana (1) mevlana sözleri (1) mevlananın ölümü (1) mevsimler (1) mim (5) mim yazısı (10) Mimlendim (12) minibüs (2) minyatür (1) moda (2) muhabbet (1) murat cemcir (1) Murhpy Kanunları (1) mutfağım (1) mutlu yıllar (1) muzlu pasta (1) müzik (1) müzik kutusu (1) nescafe (1) nikon (1) nikon fotoğraf makinası (1) nisan 1 şakası (1) nurgül yeşilçay (1) o uyuduğunda (1) oblivion (1) oblivion değerlendirme (1) oblivion yorumları (1) olasılıksız (1) olasılıksız adam fawer (1) one week (1) one week film (1) ordan burdan (6) ordan burdan vol.12 (1) ordan burdan vol.5 (1) ordan burdan vol.9 (1) orjinal evler (1) oscar ödüllü film (1) oscar ödüllü filmler (3) osman sınav (1) oyun (1) öldükten sonra başka bir insan olarak doğmak (1) ölmeden önce izlenmesi gereken filmler (1) ölümcül oyuncaklar (1) ölümcül oyuncaklar kemikler şehri (1) ölümcül oyuncaklar serisi (1) ösym (1) özel günler çayı (1) özlem (1) papatya (1) parabensiz güneş kremi (1) parabensiz temizleyici jel (1) pasta (1) peeling (1) peluş ayı (1) pencere (1) pencere resimleri (1) petra antik kenti (1) peynir ve rüya (1) piknik (2) pinhani (1) pinhani yitirmeden (1) pipo (1) planlar (1) politik dram (1) politik film (1) porland (1) psikolojik bilim kurgu filmleri (1) psikolojik filmler (1) puslu kıtalar atlası (1) reenkarnasyon (1) rejim (4) reklam (4) rengarenk (1) renkli araba (1) roma kolezyum (1) roman (1) romantik (2) romantik film (3) romantik komedi (3) ronin (1) rüya (4) rüya alemi (1) saat kulesi (2) sabır (1) sade ve derin (1) sadece bir kelime mimi (1) sağlıklı beslenme (1) sahil kasabası (1) sahil kasabası hayali (1) sakız (1) sakız çiçeği (1) salıncak (1) samsun (1) samsun atatürk evi (1) samsun atatürk müzesi (1) samsun gezisi (1) samuray (1) samuray savaşçıları (1) sana dokunmak (1) sanbahar resmi (1) sardunya (2) sardunya çiçeği (1) sarı çiçek (1) sarı yapraklar (1) seni içimden terkediyorum (1) seni içimden terkediyorum kahraman tazeoğlu (1) sevgi (4) sevgili kartları (1) sevgililer günü (1) sevgililer günü hediyesi (1) sevgililer günü için kart (1) sevgiliye hediye (1) sevimli ayıcık (1) shakespeare in love (1) sherlock holmes serisi (3) sıla (1) sille (3) siyah süt (1) siyah süt elif şafak (1) siyaset (1) soğuk (2) sokak boyama (1) soma (1) son yolculuk (1) sonbahar (2) spor (1) strange house (1) strange houses (1) sucuklu yumurta (1) sülfür gazı (1) sümbül (1) süper ay (1) sütaş süzme peynir (1) sütlü tatlılar (1) şah-mat (1) şaka (1) şarkı (1) şeb-i arus (1) şebi arus (1) şefkat tepe (1) şehitler abidesi (1) şehitlik (1) şehrazat (1) şehriyar (1) şeker (1) şiirler (10) şirin sahil kasabası (1) şirince (1) şirince kasabası (1) şirince köyü (1) şükür (1) şüphe asla uyumaz (1) tac mahal (1) tadını çıkarmak (1) tag (1) takip ettiğim bloglar (1) tanıtım (16) taş ev (1) taş koleksiyonu (1) taş plak (1) tatlı (2) tavuk kanat (1) tavuk manyağı (1) tavus baba türbesi (1) taze kahve (1) thank you (1) the crown (1) the crown film (1) tınaztepe mağarası (1) tırtıl (1) tırtıl cinsi (1) tırtıl çeşitleri (1) tırtıl türleri (1) tirilye (1) tiyatro (1) tuğçe kazaz (1) turtalar (1) türk filmi (2) türk kahvesi (2) türk sineması (1) türkçe parkı (1) tüylü ayı tırtılı (1) twitter (1) uçan balonlar (1) uçurtma avcısı (1) uçurtma avcısı yorum (1) uçutma avcısı kitabı (1) ukrayna aşk tüneli (1) ukrayna klevan aşk tüneli (1) umuda doğru (2) umut etmek (1) uzun hikaye (7) uzun hikaye 2 (1) uzun hikaye 3 (1) uzun hikaye 4 (1) uzun hikaye 5 (1) uzun hikaye 6 (1) uzun hikaye filmi (1) v (1) v for vendetta (1) verrr (1) verrr.com (1) vuslat (1) www.e-gurme.com (2) yağmur (3) yağmur şiiri (1) yalnızlık (2) yapraklar (1) yavru kuş (1) ye dua et sev (1) ye dua et sev filmi (1) yelpaze (1) yeni banner (1) yerli filmi (1) yeşil (1) yeşilırmak (1) yıl başı (1) yılbaşı (2) yılbaşı süsleri (1) yolculuk (1) yöresel kahve çekirdekleri (1) yumurta kabuğu sanatı (1) yumurta kabuğu süsleme sanatı (1) yumurta kabuklarından yapılanlar (1) yumurta sanatı (1) yumurta süsleme (1) yumurta süsleme sanatı (1) zafer bayramı (1) zayıflama (1) zaz (1) zeytinbağı (1)